kā spēlēt pokeri profesionāli

Kas tevi padara par profesionālu pokera spēlētāju

Ikviens, kurš kaut reizi izmēģinājis pokeru, noteikti zina, ka tam ir savi noteikumi, kurus ievērojot, ir iespējams kļūt par labu spēlētāju. Esam apkopojuši pāris padomus, kas ikvienu var padarīt par profesionālu pokera spēlētāju. Iespējams, kāds no tiem uzrunās arī tevi.

1. Vienmēr domā par pretinieka kārtīm

Dažkārt pokera spēlētājiem ir tendence domāt tikai par savām kārtīm. Tomēr pokerā pats svarīgākais ir nevis domāt tikai par savām, bet arī par pretinieka kāršu stiprumu. Iespējams, ka tev ir trāpījusies laba kāršu kombinācija, bet, ja nu tavam pretiniekam ir daudz labāka kāršu kombinācija? Ir nepieciešams rūpīgi sekot līdzi spēlei un saprast, kādas kārtis ir tavam pretiniekam.

2. Rūpīgi koncentrējies uz spēli

Pokerā viena no svarīgākajām lietām ir spēja koncentrēties. Nekādā gadījumā nevajadzētu spēlēt pokeru, ja attiecīgajā brīdī nespēj koncentrēties spēlei. Ir svarīgi sekot līdzi spēles gaitai, spēlētāju kārtīm, lai varētu uzvarēt konkrētajā mačā.

3. Ja esi iesācējs, nespēlē uz augstām likmēm

Par profesionālu pokera spēlētāju nekļūst vienas dienas laikā. Ir nepieciešams mācīties un apgūt pokera stratēģijas, lai lēnām varētu kļūt par izcilu spēlētāju. Pirmajos mačos noteikti nevajadzētu spēlēt uz augstām likmēm. Tādā veidā iespējams daudz ātrāk pazaudēt naudas līdzekļus. Labāk ir spēlēt par mazākām likmēm tomēr vairāk, un tā varēsi palielināt arī savas uzvaras iespējas.

4. Pokerā nevajadzētu blefot pārāk daudz

Kā zināms, pokerā parasti uzvar tas, kurš vislabāk spēj notēlot to, ka viņam ir sliktas kārtis. Iespējams, ka esi redzējis kādus pokera šovus, kur spēlētāji to dara diezgan pārspīlēti, tomēr vajadzētu atcerēties, ka to nepieciešams darīt ar mēru. Ja pārlieku uzkrītoši mēģināsi notēlot, ka tev ir sliktas kārtis, pretinieki noteikti nojautīs, ka tu mānies.

5. Vienmēr zini noteikumus

Profesionāli pokera spēlētāji vienmēr zina spēles noteikumus un seko tiem līdzi. Ja esi pokerā iesācējs un īsti nepārzini spēles noteikumus, ir svarīgi tos izprast un tikai tad iesaistīties spēlēs. Lai kļūtu par labu un profesionālu pokera spēlētāju ir ļoti svarīgi zināt noteikumus.

6. Zini savas robežas

Profesionāls pokera spēlētājs ļoti labi zina savas robežas. Ja tevi aizrauj pokers, nekādā gadījumā nevajadzētu veikt likmes par naudas līdzekļiem, kas nepieciešami, lai segtu dažādus nepieciešamus tēriņus. Ir svarīgi tērēt tikai to naudu, kas ir paredzēta pokeram. Pokeru vajadzētu uztvert kā labu veidu, kā pavadīt laiku, tomēr nekādā gadījumā to nevajadzētu uztvert kā vienīgo peļņas veidu.

Profesionāli pokera spēlētāji vienmēr ir pārliecināti par savām spējām. Viņi regulāri papildina savas zināšanas, iegūstot jaunas zināšanas par labākajām pokera stratēģijām un citu noderīgu informāciju. Tieši tas parastu spēlētāju padara par profesionālu pokera spēlētāju!